Aukcyjka 2013


Kliknij, aby powiększyć  Kliknij, aby powiększyć


Opis:

Sprzedajesz na Allegro? Chcesz sprzedawać efektywniej? Mieć profesjonalne, wizualnie atrakcyjne aukcje? Aukcyjka jest dla Ciebie! :) Kreator aukcji Aukcyjka 2013 stworzony został specjalnie dla użytkowników serwisu Allegro.pl. Pozwala na stworzenie wizualnie efektownych aukcji, generując kod HTML, który potem wystarczy już tylko wkleić w odpowiednią rubrykę przy wystawianiu aukcji. Użytkownik wypełnia danymi odpowiednie okienka w programie, zadaniem programu natomiast jest przedstawienie ich w atrakcyjnej postaci. Informacje w aukcji pogrupowane są w przejrzystych tabelkach o różnym schemiacie rozstawienia. Użytkownik sam określa kolory, tła, bannery, które mają się znaleźć w aukcji. Do obsługi programu zupełnie nie jest potrzebna umiejętność tworzenia stron internetowych - to program w pełni tworzy wizerunek aukcji. Aby użytkować program, wymagane jest połączenie z Internetem.

Program oferuje m.in.:
- 5320 (!) tapet do wyboru,
- 74 bannery,
- możliwość zamieszczenia dowolnego obrazka jako tło aukcji,
- możliwość zamieszczenia do 15 dowolnych zdjęć lub ich miniaturek w treści aukcji.

Sam program udostępniany jest za darmo i można go pobrać z naszego serwera (link poniżej). Po uruchomieniu programu możemy zobaczyć dokładnie jak wygląda, "rozejrzeć się" po programie, spróbować stworzyć kilka aukcji i zobaczyć ich podgląd. Do czasu zakupu abonamentu wyłączona jest funkcja wygenerowania kodu HTML aukcji. Abonament na użytkowanie programu można wykupić na dany okres lub wieczyście - szczegóły w dziale Cennik.

Program przypisany jest do jednego konta w Allegro. Aby użytkować go dla kilku kont, należy dla każdego z nich wykupić oddzielny abonament.

W jaki sposób użytkować program, mając wykupiony abonament dla dwóch lub więcej kont w Allegro?
Na dole strony jest link do pobrania dodatkowego programu, który pozwoli na przełączanie kont użytkowników w Aukcyjce. Należy go zainstalować w tym samym folderze, w którym zainstalowana jest Aukcyjka. Nastepnie w programie przełaczającym należy wprowadzić dane rejestracyjne wszystkich kont. Potem przed uruchomieniem Aukcyjki należy najpierw uruchomić program "Aukcyjka - wybór konta", wybrać konto i uruchomić Aukcyjkę przyciskiem na samym dole okna.


Typ licencji:
- okresowa (abonament 6- lub 12-miesięczny)
- wieczysta.


Najnowsza wersja: 4.2

Instalka programu: ŚCIĄGNIJ! (49,8 MB)

Aktualizacja do wersji 4.2 dla wersji 4.1, 4.0 (2013) i 3.0 (2012): ŚCIĄGNIJ! (1,1 MB)

Aktualizacja do wersji 4.2 dla wersji starszych niż 3.0 (niż 2012): ŚCIĄGNIJ! (49,8 MB)

Aktualizacja do wersji 4.2 dla każdej wersji Basic: ŚCIĄGNIJ! (1,1 MB)
(Wersja Basic nie jest już dostępna w sprzedaży)

Instalka programu przełączającego konta (w. 1.4): ŚCIĄGNIJ! (476 KB)


Zobacz instrukcję obługi programu

Zobacz historię wersji
downloads.pl pobierz.pl procesor.pl