Pomocnik Kasjera


Kliknij, aby powiększyć Opis:

Zadaniem programu Pomocnik Kasjera jest ułatwienie pracy kasjerom i innym osobom, zajmującym się w jakiś sposób zarządzaniem gotówką - program rozpisuje dowolną kwotę wprowadzoną przez użytkownika na poszczególne banknoty i bilon (z uzględnieniem lub nie uwzględniając ilości gotówki znajdującej się w kasie) oraz oferuje możliwość wydruku rozpisania. Program pozwala na wpisanie ilości sztuk każdego nominału znajdującego się w kasie. Tryb pracy programu uwzględniający ilość gotówki pozwala na rozpisanie danej kwoty właśnie pod kątem dostępności nominałów w kasie, przykład takiego rozpisania znajduje się na zrzucie ekranu programu (z lewej).

Co nam daje tryb uwzględniania ilości nominałów w kasie przez program?
Dwie korzyści:

1. W przypadku, gdy kasa nie jest zwykle zbyt bogata w gotówkę, może wystąpić sytuacja, że zabraknie nam danego nominału do wydania kwoty. Wówczas program też o tym wie i odpowiednio zmienia jej rozpisanie.

2. Większa kontrola nad pieniędzmi w kasie. Rozpoczynając dzień pracy uruchamiamy program i sprawdzamy ilości gotówki w kasie ewentualnie korygując wpisane ilości w programie. Potem przez cały dzień wszelkie rozchody z kasy "przepuszczamy" przez program, wydając nominały przez niego sugerowane: program zawsze pokazuje optymalne rozpisanie! Klikając przycisk Wydaj przy wydawaniu gotówki z kasy program oczywiście zmniejsza stan ilości nominałów. Potem na koniec dnia możemy sprawdzić, czy ilość wszystkich nominałów w kasie zgadza się z tymi w programie.

Program pozwala na płynne przełączanie pomiędzy trybem uwzględniania ilości dostępnych nominałów a nie brania tej informacji pod uwagę.

Pomocnik Kasjera został tak zaprojektowany, aby jego obsługa była maksymalnie wygodna. I tak wydając "taśmowo" gotówkę z kasy nie musimy w ogóle używać myszki, potrzebne funkcje można obsłużyć wyłącznie klawiaturą. Kwota rozpisywana jest na bieżąco, podczas jej wpisywania.

Zachęcamy do ściągnięcia programu i zapoznania się z jego możliwościami! Program można użytkować za darmo z ograniczeniem liczby jego uruchomień do 15. Aby nadal korzystać z programu należy go zarejestrować (wykupić dane rejestracyjne). Po wprowadzeniu ich do programu będzie go można użytkować wieczyście.Typ licencji: wieczysta.

Najnowsza wersja: 1.0

Instalka programu: ŚCIĄGNIJ (995 KB) - wypróbuj program za darmo!
downloads.pl pobierz.pl procesor.pl