SklepikPoniżej znajdują się bardzo ważne informacje, dotyczące zasad zakupu oprogramowania.
Przeczytaj je uważnie.


Aby zakupić dany program (wieczystą lub okresową licencję na jego użytkowanie), należy dokonać wpłaty należnej kwoty z góry na podane konto oraz wysłać na adres info stacksoft.pl e-maila z imieniem i nazwiskiem oraz loginem w Allegro w przypadku zakupu Aukcyjki. Nie ma możliwości realizacji zakupu "za pobraniem".

Każdy z programów można wypróbować przed zakupem - instalki programów dostępne są do ściągnięcia z naszej strony internetowej. W każdym programie wbudowana jest funkcja ograniczenia ilości jego darmowych uruchomień lub też zablokowana jest istotna jego funkcja (np. program Aukcyjka). Po wykorzystaniu wszystkich darmowych uruchomień program zostanie zablokowany. Jeśli użytkownik chce nadal z niego korzystać, wówczas musi wykupić licencję na jego użytkowanie. Użytkownik kupując licencję - wieczystą lub okresową (abonament) - otrzymuje dane rejestracyjne (kod dostępowy), które po wprowadzeniu do programu pozwolą na jego dalsze użytkowanie. Zablokowany program po uruchomieniu wyświetla okno, gdzie można wpisać te dane i w ten sposób odblokować go.

Nie ma możliwości wysyłki programu/programów na płycie CD lub innym nośniku. Programy dostepne są wyłącznie do ściągnięcia w internecie, sam zakup zaś dotyczy kodu dostępowego umożliwiającego odblokowanie programu i jego dalsze użytkowanie lub też uaktywnienie jego istotnej funkcji. Kod dostepowy dostarczany jest użytkownikowi wyłącznie drogą elektroniczną (poprzez internet na skrzynkę e-mail).

Numer konta, na które można dokonać płatności:

   54 2490 1044 0000 4200 0018 0642